O NASOFERTASKLEPYGALERIAKONTAKT

Nasza firma jest od lat bezpośrednim importerem odzieży nowej i używanej z Anglii, Szkocji, Holandii oraz USA. Mamy do zaoferowania Państwu kilka rodzajów niesortu pochodzącego z wyżej wymienionych krajów. Są to zbiórki domowe tzw door2door, zbiórki szkolne organizacji Bag2School, zbiórki kontenerowe kojarzone jako clothing bank oraz zbiórki charytatywne tzw. charity.

Nasze wieloletnie doświadczenie w handlu odzieżą typu second-hand jest dziś do Państwa dyspozycji. Mamy stały pogląd na kształtowanie się jakości i cen towaru w Anglii, Szkocji czy Holandii. Naszymi źródłami pozyskiwania niesortu są firmy z którymi prowadzimy wieloletnią współpracę, nie są to nowi niesprawdzeni dostawcy. Utrzymujemy bliskie kontakty z naszymi partnerami czy to Angielskimi czy Holenderskimi co pozwala nam na maksymalną kontrolę nad sprowadzanym towarem. Dodatkowym czynnikiem ułatwiającym nam kontrolę jakości sprowadzanego towaru jest fakt, że ten sam towar który sprzedajemy Państwu sortujemy na nasze sklepy. Podczas sortowania mamy pogląd na jakość towaru i możemy zgłaszać ewentualne zastrzeżenia naszym dostawcą, choć nie mieliśmy już takowych bardzo długo. Również regularne wizyty w Wielkiej Brytanii czy Holandii pomagają utrzymać na odpowiednim poziomie stałość i jakość dostaw.

Nasi pracownicy odpowiednio doradza Państwu jakim towarem zacząć handel, jakim wzbogacić ofertę a jakim przyciągnąć jak najwięcej klientów. Poza odzieżą używaną posiadamy w swojej ofercie także oprzyrządowanie do metkowania odzieży: pistolety, igły, ości. W ciągłej sprzedaży mamy także wieszaki odzieżowe: uniwersalne, spodniowe(żabkowe) oraz dziecięce.

Więcej informacji można uzyskać dzwoniąć pod numer tel. 65-540-26-69. Z uwagi na zmienne kursy walut, ceny ustalane są telefonicznie.

UWAGA: Minimalna ilość zakupu w hurtowni to 500kg


Odzież angielska - cena na tel.
Odzież holenderska - cena na tel.


biuro@oskar-hurt.pl
All righst reserved by OSKAR